تخفیف 39 هزارتومانی

گزارش | حراج اپیدمی کرونا در منطقه قرمز ؛ فقط 39 هزار تومان

03:00170
فروشگاهی در یکی از پاساژهای شهرک غرب در اقدامی عجیب و در شرایط کرونایی، با تبلیغات گسترده از حراج اقلام خود به قیمت ۳۹ هزار تومان خبر داد که منجر به صف کشیدن خریداران مقابل این فروشگاه شد.

در شرایطی هستیم که آمار کرونا و جان باختن هموطن هایمان و همینطور تلفات جهانی این اپیدمی فراگیر و بشدت مسری، وظعیت را به فضای میدان جنگ علیه یک دشمن خارجی تبدیل کرده و شاهد از جان گذشتگی مدافعان سلامت و افرادیکه در خط مقدم این مبارزه جان شان را برای بقای بیماران گذاشته اند می باشیم و همه اینها وظیفه و مسوولیت ما را در قبال جامعه بیش از هر وقت دیگری پررنگ تر می کند.

این بدان معنی است که با یک ماسک زدن ساده در بیرون از خانه و محیط کار و همچنین پرهیز از تجمع که عامل اصلی گسترش این ویروس کشنده است می توانیم باعث قطع زنجیره کووید 19 گشته و دنیا را خطری به مراتب بدتر که نامش جهش ژنتیکی و سازگاری کرونا با طبیعت موجود است، نجات دهیم. همه ما در این دوره حساس مسوول و پاسخگو هستیم و باید برای بقای خود پروتکل های بهداشتی را با سخت گیری تمام رعایت کرده و از اقشار آسیب پذیر جامعه نیز که کودکان و سالمندان هستند حمایت نماییم.

با این وجود، متاسفانه برخی از هموطنان توجهی به این شرایط وحشتناک نداشته و با اقدامات سهل انگارانه خود و در نظر نگرفتن خانواده های داغداری که عزیزان شان را از دست داده و می دهند، خود به وخیم‌تر شدن اوضاع دامن می‌زنند. در همین راستا در اقدامی بسیار تاسف برانگیز و در شرایط کرونایی فروشگاهی در یکی از پاساژهای شهرک غرب، با تبلیغات گسترده از حراج اقلام خود به قیمت ۳۹ هزار تومان خبر داد که منجر به صف کشیدن خریداران مقابل این فروشگاه شد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که تجمع این افراد در محوطه ای بسیار غیر حرفه ای و سربسته قطعا باعث آلودگی و گسترش منطقه ای ویروس کرونا گشته و جان افراد بیشماری را به خطر می اندازد. اگر خود را در برابر جان مردمی که بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت می کنند مسوول دانسته و تلفات چند صد نفری کووید19 که یعنی جان انسان های بی گناه را در نظر گرفته باشیم و بقای نسل بشر و آینده و سلامتی مان برایمان مهم باشد، حتما برای کمک در نابودی ویروس کرونا از چنین حرکات و اتفاقات غیر قابل توجیهی خودداری خواهیم کرد.

به یاد داشته باشیم فرزندان و زنان و مردان این مرز و بوم در لباس دفاع از جان و زندگی من و شما در بیمارستان و در فضایی به مراتب پر مخاطره تر از یک فروشگاه بجای کیف و کفش و لباس؛ جان شان را چوب حراج زده اند و برایش قیمتی هم ندارند. هموطن عزیز لطفا پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایید.

منبع
محتوی اختصاصی
لینک کوتاه
https://setadcorona.com /?p=4074

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند