دانلود کتاب کرونا

کتابخانه : دانلود کتاب کرونا و پرسش‌ها و نگرانی‌های من

01:31380

برهم‌خوردن روال عادی زندگی باعث عدم‌امنیت و آشفتگی ذهنی کودکان می‌شود و در ماه‌های اخیر، ویروس کرونا زندگی بچه‌های جهان را دگرگون کرده است.در این وضعیت، اگر والدین نتوانند دغدغه‌های ذهنی فرزندانشان را تشخیص بدهند و پاسخگویی مناسب نداشته باشند، کودکان در تنظیم هیجان و سازگاری با بحران دچار مشکل خواهند شد. والدین می‌توانند با گسترش دایره‌ی شناختی خودشان و انتقال درست اطلاعات به کودکان گذر از این بحران را ساده‌تر کنند.

نشر افق با ترجمه و انتشار رایگان کتاب ویروس کرونا و پرسش‌ها و نگرانی‌های من اثر الیزابت جِنِر، کِیت ویلسون، نیا رابرتس با تصویرگری اَکسِل شِفلِر برای برطرف کردن دغدغه‌های ذهنی کودکان به کمکِ والدین آمده است. اکسل شفلر تصویرگر کتاب گروفالو که جزو کتاب‌های محبوب کودکان ایرانی است، در این کتاب تلاش کرده است با شوخ‌طبعی بر ویژگی‌های مثبت زندگی در روزگار قرنطینه تأکید کند و لحظه‌هایی خوش‌آیند برای مخاطبان خلق کند.

توصیه‌ها و پاسخ‌های نویسندگان کتاب هم زیر نظر پروفسور گراهام مِدلی استاد مدل‌سازی بیماری‌های عفونیِ دانشگاه بهداشت و پزشکی مناطق حاره در لندن تدوین شده است و والدین را توانمند می‌کند تا الگویی برای کنترل بحران‌های متفاوت در خانواده طراحی کنند و با کشف هیجان‌ها و شیوه‌های پذیرش آن در فرزندانشان از موقعیت‌های استرس‌زا جلوگیری کنند. هم‌چنین، کودکان بعد از خواندن این کتاب می‌توانند ایده‌هایی برای اداره‌ی مؤثر و رضایت‌بخش زندگی‌شان پیدا کنند.

کتاب ویروس کرونا و پرسش‌ها و نگرانی‌های من
ترجمه‌ : ثمین نبی‌پور
نشر : افق

کتابخانه آنلاین

کتاب کرونا و پرسش‌ها و نگرانی‌های مناگر نرم افزار دانلود منیجر کار نکرد با راست کلیک ذخیره فرمایید

منبع
محتوی اختصاصی
لینک کوتاه
https://setadcorona.com /?p=4426

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند