پیام تسلیت ستاد مردمی مقابله با کرونا به مناسبت درگذشت جمعی از همکاران در کلینیک سینا تهران
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
شناسه : 1043
بازدید 60
پیام تسلیت ستاد مردمی مقابله با کرونا استان خراسان رضوی ، درگذشت جمعی از همکاران عزیزدر کلینیک سینا تهران را به خانواده معظم ایشان ، جامعه پزشکی کشور و مردم عزیزمان تسلیت عرض می کند
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

بسم تعالی

درگذشت جمعی از پرسنل زحمتکش و فداکار مان در کلینیک تخصصی سینا تهران ، ضایعه دردناکی بود بر پیکر زخم خورده این روز های کشور عزیزمان که در راه مبارزه با اپیدمی منحوس کرونا جان بیشماری را گرفته است . چقدر این لحظه ها و این اتفاقات برایمان آشناست ، آنجا که سلحشوران و رزمندگان این مرز و بوم در راه حفظ امنیت و سلامت مردم ایران عزیز ، زیربار حجم آتش دشمن جانشان را در کف اخلاص می دادند .

ستاد مردمی مقابله با کرونا استان خراسان رضوی ، درگذشت جمعی از همکاران عزیزدر کلینیک سینا تهران را به خانواده معظم ایشان ، جامعه پزشکی کشور و مردم عزیزمان تسلیت عرض کرده و خود را شریک غم و اندوه ایشان می داند . انشالا با رعایت پروتکل های بهداشتی و احترام به جان انسان ها ، احترام به خطر پذیری جامعه پزشکی کشور که روزهای رشادت باری را رقم میزنند ، سهمی در این مسیر سخت و طاقت فرسا داشته باشیم . اگر به این اعتقاد دست پیدا کنیم که ویروس کرونا یک خطر احتمالی نیست بلکه یک اتفاق واقعی و بسیار کشنده است ، می توانیم نقش پررنگ تری در رعایت اصول ایمنی و کمک به سلامت جامعه و نابودی این بیماری خطرناک داشته باشیم .

یادشان گرامی

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.