کارآفرینان استان خراسان رضوی ، کارگران و همکاران خود را تعدیل نمی‏ کنند

اینکه با شیوع ویروس کرونا شرایط سخت کسب و کار در ایران و همه جای دنیا بوجود آمده، غیر قابل انکار است. ولی این شرایط برای قشر کارگر در جامعه بسیار سخت تر از دیروز شده است. کافی است شما کارآفرین گرامی با عدم تعدیل کـارگـران خود، بنا به فرمایش مقام معظم رهبری کـه کـارآفرینـی را عـبادت خـواندند، عبـادت را ادامه داده و در این کمپینِ همدلیِ کارآفرینانه سهیم باشید که بحمدالله همه سهیم هستند.

#پویش_عبادت_کارآفرینانه

این حرکت بزرگ تا کنون توانسته در بین بیش از ۳۶۰ نفر از مدیران صنایع و کارآفرینان و شرکت های فعال استان مثور واقع شود . ما به مدیران این پیام را یادآور می شویم که کارگران و همکاران شان ئر واحد های کاری در واقع برکت کسب و کارشان بوده و با توکل به خدا و حمایت مسوولین می توانند بجای تعدیل نیرو و عدم تمدید قراردادهای کاری به روش های بهتری برای برطرف کردن موانع روی آورند .

همچنین این امکان فراهم شده است تا به وسیله ستاد مردمی کرونا استان خراسان رضوی مشکلات حوزه صنعتی و کارآفرینی را به دست مسوولین مطبوع برسانیم و پیگیر مشکلات ایشان باشیم . لذا شما می توانید از طریق فرم ارسال پیام ، مسایل موضوع این پویش را با ما در میان بگذارید .

مردم در کنار مردم خواهند بود بر سر سفره خیر و برکت