پویش بخشش اجاره بها

پویش بزرگ بخشش اجاره بها

02:0550

بخشش معامله با خداست

پویش بخشش اجاره بها | فضای آلوده ای که اپیدمی کرونا ایجاد کرده زندگی و کسب همه مردم را متاثر از مشکلات حاصل رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ جان و بقای بشریت کرده است. در این روز های سخت زنده ماندن باید در خانه بمانیم و به ضرورت پا به خیابان بگذاریم اما نکته مهمی که این میان بوجود می آید تعطیلی مشاغلی است که باعث بوجود آمدن ضررهای سخت و جبران ناپذیری گشته و متاسفانه افراد زیادی را از حرفه اصلی شان دور کرده است.

وظیفه ما در مقام یک انسان و در پیشگاه خداوند متعال که بخشنده و مهربان است همدلی با آنهاییست که ملک یا مغازه ما به اجاره نزد آنها امانت است. مبادا با سخت گیری و سنگدلی باعث آوارگی و نان بری کسانی شویم که خانه ای را گرم و چراغی را روشن نگه داشته اند و از همه مهم تر مواظب خانواده و ناموس شان باشیم.

روزهای سرد زمستان پیش روی ما است و در این شرایط اسباب کشی کار بسیار خطرناک و ریسک پذیری می باشد و همچنین فشار آوردن برای گرفتن اجاره بها که باعث از دست رفتن نقدینگی مستاجر مان می شود نیز خطر دیگری در برابر ویروس کرونا و امکان ابتلا و عدم توان مالی درمان خانواده ای می شود که برای تامین مایهتاج زندگی شان دچار مشکل هستند چه برسد هزینه های سخت بیماری.

حضرت علی ع می فرمایند : بگذاریم و بگذریم که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت؛ یادمان باشد که آنچه در این دنیا می دهیم اندوخته ما در آخرت و میراث ما برای آیندگان خواهد بود. در جامعه باید فرهنگ مهر و بخشندگی قدرتمند تر از هر وقت دیگری باشد و این کارهای خوب الهی تنها از قلب های پر مهر و بی ریا بر می آید. بیاییم با بخشش و گذشت با خدا معامله کنیم .

این پویش در این صفحه در حال تکمیل است …

منبع
محتوی اختصاصی
لینک کوتاه
https://setadcorona.com /?p=4941

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند