وضعیت اپیدمی کرونا بستگی به رفتار مردم دارد
۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
شناسه : 481
بازدید 46
وظعیت کرونا به دست مردم رقم می خورد رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی گفت: وضعیت آینده شهرستان بم در خصوص اپیدمی کرونا بستگی به عملکرد امروز مردم دارد
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

عباس عباس زاده با اشاره به اینکه بم مانند سایر نقاط کشور در معرض موج کرونا قرار گرفته است، اظهار کرد: وضعیت بم نسبت به دیگر مناطق بهتر است چرا که تعداد بیماران بستری کمتری داریم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت آینده شهرستان بم در خصوص اپیدمی کرونا بستگی به عملکرد امروز مردم دارد که موضوع کرونا را جد بگیرند یا عادی تلقی کنند، افزود: در حال حاضر مهم‌ترین روش انتقال ویروس کرونا در اثر تماس‌های نزدیک و تجمعات است که جای نگرانی دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم عنوان کرد: در ستاد کرونای شهرستان بم مصوب شد ورود به ادارات و مکان‌های عمومی بدون ماسک ممنوع است.

وی گفت: از مردم می‌خواهیم در این دوران با رعایت نکات بهداشتی کمک کنند تا با کمترین آسیب از این موج بیماری عبور کنیم.

عباس زاده با اشاره به طولانی شدن مدت زمان اپیدمی کرونا افزود: از ابتدای اسفند همه کادر بهداشت درمان درگیر درمان بیماران شده اند و با گذشت زمان این موضوع فرسایشی و خسته کننده می‌شود.

عباس زاده از مردم خواست همکاری خود در این زمینه را ادامه دهند و گفت: تاکید می‌کنم مردم جشن‌های عروسی و سایر مراسم را به زمان دیگری موکول کنند چرا که برگزاری این قبیل مراسمات خسارت زیاد به دنبال دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم تاکید کرد: همچنین مردم از انجام سفرهای غیرضروری در ایام شیوع کرونا خودداری کنند تا در این مرحله از بیماری را هم مهار کنیم.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.