نگذاریم غدیر در غربت برگزار شود
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
شناسه : 1443
بازدید 184
نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی با توجه به اوضاع معیشتی و اقتصادی مردم در این برهه زمانی، در صدد هستیم که عید غدیر امسال ارمغان خنده‌ای را برای مردم داشته باشد
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : مهر
پ
پ

نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نگذاریم غدیر در تنهایی و غربت برگزار شود بلکه تلاش کنیم هر چه بیشتر این عید بزرگ را به همگان معرفی کنیم.

آیت الله سیداحمد علم الهدی در اولین جلسه بنیاد بین المللی غدیر استان خراسان رضوی گفت: با رحلت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین عزیزی و با مشورت دوستان، حجت الاسلام آخوندی رئیس بنیاد بین المللی غدیر استان خراسان رضوی شد و ان‌شاءالله با همراهی و ابتکار حجت الاسلام آخوندی، غدیر زیبایی را در استان و شهرمان داشته باشیم. وی افزود: با توجه به اوضاع معیشتی و اقتصادی مردم در این برهه زمانی، در صدد هستیم که عید غدیر امسال ارمغان خنده‌ای را برای مردم داشته باشد تا در شهر، فضای بانشاط و پر شوری حاکم شود. عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم با رعایت اصول بهداشتی، غدیری زیبا و پر از شادی و نشاط را در شهر و استان داشته باشیم. نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ضمن تشکر از مسئولین بیان کرد: نگذاریم غدیر در تنهایی و غربت برگزار شود بلکه تلاش کنیم هر چه بیشتر این عید بزرگ را به همگان معرفی کنیم و همینطور با توجه به مواسات مقام معظم رهبری، درصدد باشیم تا مشکلات مردم را کمتر کنیم.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.