قدردانی رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور از جامعه سلامت
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
شناسه : 1332
بازدید 421
ر دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، از روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه مدیریت بیماری کرونا، گزارشی ارائه کرد.
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، از روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه مدیریت بیماری کرونا، گزارشی ارائه کرد.

دکتر محمدرضا قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، در دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، اظهار کرد: روحانیت، نقش ارزنده ای در جامعه داشته و همواره مورد اعتماد مردم و جامعه بوده و هست. در بحران کرونا شاهد بودیم که طلاب و حوزه های علمیه به صورت جهادی به عرصه آمدند و به کادر بهداشت و درمان کمک کردند. وی گفت: کرونا هنوز تمام نشده و همچنان نیازمند همکاری و همدلی هستیم و امیدواریم که این همدلی تا ریشه کنی کامل ویروس ادامه داشته باشد. پزشکان و کادر درمان در موضوع کرونا خوش درخشیدند در ادامه این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن ربانی، رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور نیز بیان کرد: پزشکان و کادر درمان در موضوع کرونا خوش درخشیدند و اقدامات ارزشمندی انجام دادند، تا جاییکه خدمات آنها در دنیا سرآمد شد و به ثبت رسید، گویی دفاع مقدس دیگری اتفاق افتاد. وی تصریح کرد: در ایام کرونا شاهد بودیم که کادر درمانی با وجود گرمای هوا، لباس های مخصوص را پوشیده و به خدمات رسانی می پرداختند که این اقدامات همانند جهاد است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.