سامسونگ قاب موبایل ضد کرونا می‌سازد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
شناسه : 1148
بازدید 352
روش های نوین جهانی برای مقابله با کووید 19 تحقیقات نشان داده است ویروس کرونا روی سطوح مختلف باقی می‌ماند و در صورت لمس به بدن انسان منتقل می‌شود. در همین راستا سامسونگ تصمیم دارد با توسعه پوشش ضد میکروبی از انتقال ویروس کرونا جلوگیری کند.
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

شرکت سامسونگ حق امتیاز اختراعی را ثبت کرده که “پوشش ضدمیکروبی” نام دارد و در برابر ویروس کرونا نیز مقاوم است و می‌توان آن را روی قاب دستگاه‌های سامسونگ به کار برد.

سامسونگ قاب ضد کرونای موبایل می‌سازد

تحقیقات نشان داده است ویروس کرونا روی سطوح مختلف باقی می‌ماند و در صورت لمس به بدن انسان منتقل می‌شود. در همین راستا سامسونگ تصمیم دارد با توسعه پوشش ضد میکروبی از انتقال ویروس کرونا جلوگیری کند.

شرکت سامسونگ در ۳۰ ژوئن سال جاری میلادی حق امتیاز اختراعی را ثبت کرده که “پوشش ضدمیکروبی” نام دارد که در برابر ویروس کرونا نیز مقاوم است و می‌توان آن را روی قاب دستگاه‌های سامسونگ به کار برد. سامسونگ این حق امتیاز را در کشورهای مختلف از جمله اسپانیا، ایتالیا، سوئیس و انگلیس ثبت کرده است.

چنین اقدام حفاظتی در مجموع مفید است، زیرا روی موبایل باکتری‌های زیادی جمع می‌شود و همین امر درباره قاب گوشی موبایل نیز صادق است، اما با استفاده از یک پوشش ضدمیکروبی از باقی ماندن ویروس‌های مختلف از جمله کرونا روی دستگاه‌ها جلوگیری می‌شود. پیش‌بینی می‌شود سامسونگ ماه آینده از قاب‌هایی با پوشش ضد میکروبی رونمایی کند. کارشناسان معتقد هستندند که این قاب‌ها همراه گلکسی نوت ۲۰ رونمایی می‌شود.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.