آیا نمی دانستیم شرایط کرونا اینگونه می شود

آیا نمی‌دانستیم شرایط کرونا اینگونه می‌شود ؟

02:00320

در صحبت های آقایان شافعی، سیادت و محمودی، رئیس و نایب رئیسان اتاق بازرگانی و همچنین در یادداشت‌های قلم، از جایگاه دبیر ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا و عواقب آن و نوشته‌های دیگران، هشدار داده شده بود.
چرا توجه نشد؟

آیا اگر به صحبت‌های یاد شده که بارها توسط روابط عمومی ستاد منتشر شد و دوازدهمین یادداشت کرونایی مورخ ۹ مرداد ۹۹ قلم و گفته‌ها و نوشته‌های دیگران در خصوص عدم برگزاری مراسمات بدون رعایت کرونایی محرم و صفر، برگزاری کنکور، بازگشایی مدارس، سفرهای میلیونی تابستانی، مجالس خانگی و میهمانی‌ها، پاساژهای باز و… توجه می‌شد، شرایط امروز کرونا ایجاد می‌شد؟

آیا اگر آن مداح معروف تهرانی نمی‌گفت: همه گفتند نیایید (تصور قلم این است منظور مداح از همه، بزرگان نظام، نیز بود) اما من (بخودش اشاره می کند) گفتم بیایید همه آمدند، شرایط امروز را شاهد بودیم؟

آیا آن مداح و افرادی چون او که جان مردم را با خطر جدی مواجه کردند و بیش از مقام معظم رهبری و مراجع محترم تقلید و علمای بزرگی چون آیت الله علم الهدی در مشهد مقدس که مراسم عزاداری را یا تعطیل کردند و یا بدون حضور جمعیت برگزار نمودند، پیرو و عاشق سرور و سالار شهدا، مولایمان امام حسین(ع) هستند؟

چرا کاسه داغ تر از آش‌ها و انگلیسی مآب‌ها که در داخل صحن امام رضا (ع) به خادم تذکر دهنده برای زدن ماسک، حمله و توهین می کنند، محاکمه نمی‌شوند؟

آیا اگر همه به مشی و نحوه برگزاری مراسم عزاداری و نظرات اعلام شده مقام معظم رهبری توجه می‌کردیم، شاهد تلفات روزانه ۴۸۰ نفر از عزیزانمان بودیم؟

چرا با آن مسافران میلیونی، کاسبان کنکور، بازگشایی مدارس و آن مداحان معروف و… برخورد نشد و نمی‌شود؟
آیا جان انسان‌ها ارزان شده که قاتل و قاتلان شناسایی و محاکمه نمی‌شوند؟

آیا نمی دانستیم شرایط کرونا اینگونه می شود (1)
آیا نمی دانستیم شرایط کرونا اینگونه می شود (3)
آیا نمی دانستیم شرایط کرونا اینگونه می شود (3)
منبع
محتوی اختصاصی
لینک کوتاه
https://setadcorona.com /?p=4326

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند