آمار ابتلا و تلفات کرونا ۲۵ تیر ماه
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
شناسه : 1566
بازدید 72
سخنگوی وزارت بهداشت از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۳ هزار و ۴۱۰ نفر جان باخته‌اند
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ایمنا
پ
پ

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۵ تیرماه ۹۹ اعلام کرد.

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۲۵ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۳۸۸ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۶۴ هزار و ۷۷۵ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۲۷ هزار و ۵۶۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۹۹ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۳ هزار و ۴۱۰ نفر جان باخته‌اند.

لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۷۷۵ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۴۱۱ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی گفت: در حال حاضر استان‌های خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران، هرمزگان و خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان، یزد و خراسان شمالی هم در وضعیت هشدار هستند.

لاری اظهار کرد: تاکنون دو میلیون و ۴۸ هزار و ۴۹ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.