آمار ابتلا و تلفات کرونا ۲۳ تیر ماه
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
شناسه : 1450
بازدید 113
سخنگوی وزارت بهداشت در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۳۴۹ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۵۹ هزار و ۶۵۲ نفر رسیده است
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ایمان
پ
پ

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۳ تیرماه ۹۹ اعلام کرد.

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه ۲۳ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۳۴۹ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۵۹ هزار و ۶۵۲ نفر رسیده است. وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۲۲ هزار و ۵۳۹ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۲۰۳ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۳ هزار و ۳۲ نفر جان باخته‌اند. لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۵۸۱ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۳۷۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. وی گفت: در حال حاضر استان‌های خوزستان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، و مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های تهران، البرز، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، بوشهر، کرمان، آذربایجان شرقی و گلستان هم در وضعیت هشدار هستند.

لاری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۶۷ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.