آخرین آمار ابتلا به کرونا در ۲۲ تیر
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
شناسه : 1420
بازدید 385
با افزایش تعداد قربانیان تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۹۴ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر جان باخته‌اند
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ایمنا
پ
پ

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۲ تیرماه ۹۹ اعلام کرد.

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _یکشنبه ۲۲ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۱۸۶ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۵۷ هزار و ۳۰۳ نفر رسیده است. وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۱۷ هزار و ۶۶۶ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۹۴ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر جان باخته‌اند. لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۴۹۹ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۳۵۹ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. وی گفت: در حال حاضر استان‌های خوزستان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، و مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های تهران، البرز، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، کرمان، آذربایجان شرقی و گلستان هم در وضعیت هشدار هستند. لاری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۹۷۲ هزار و ۲۰۷ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.