آخرین آمار ابتلا به کرونا در ۱۸ تیر
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
شناسه : 1322
بازدید 166
با افزایش امار تلفات کرونا بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۶۹۱ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۴۸ هزار و ۳۷۹ نفر رسیده است.
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۱۸ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۶۹۱ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۴۸ هزار و ۳۷۹ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۰۹ هزار و ۴۶۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۵۳ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۲ هزار و ۸۴ نفر جان باخته‌اند. لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۶۲۵ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۳۰۹ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. وی گفت: در حال حاضر استان‌های کردستان، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، کرمانشاه، ایلام، هرمزگان، بوشهر و خراسان رضوی در وضعیت قرمز هستند، همچنین استان‌های یزد، تهران، اصفهان فارس، گلستان، البرز، لرستان، مازندران، اردبیل، کرمان، همدان و سیستان و بلوچستان در وضعیت هشدار قرار دارند. لاری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۸۷۲ هزار و ۳۹۱ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.