آخرین آمار ابتلا به کرونا در ۱۷ تیر
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
شناسه : 1286
بازدید 290
سخنگوی وزارت بهداشت از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۱ هزار و ۹۳۱ نفر جان باخته‌اند
ارسال توسط : نویسنده : تحریریه منبع : ستاد کرونا
پ
پ

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۱۷ تیرماه ۹۹ اعلام کرد.

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _سه‌شنبه ۱۷ تیر ماه _ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور دو هزار و ۶۳۷ مبتلای جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۲۴۵ هزار و ۶۸۸ نفر رسیده است. وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۲۰۷ هزار نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت تعداد جان‌باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۲۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا ۱۱ هزار و ۹۳۱ نفر جان باخته‌اند. لاری گفت: از تعداد مبتلایان شناسایی شده یک هزار و ۴۵۵ مورد در موارد بیمارستانی به شمار می‌آید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سه هزار و ۲۷۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی گفت: در حال حاضر استان‌های کردستان، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، کرمانشاه، ایلام، هرمزگان، بوشهر و خراسان رضوی در وضعیت قرمز هستند، همچنین استان‌های یزد، تهران، اصفهان فارس، گلستان، البرز، لرستان، مازندران، اردبیل، کرمان، زنجان، همدان و سیستان و بلوچستان در وضعیت هشدار قرار دارند. لاری اظهار کرد: تاکنون یک میلیون و ۸۴۶ هزار و ۷۹۳ نمونه تست آزمایشگاهی در کشور در زمینه کرونا دریافت شده است.

نظرات شما

دیدگاهها بسته است.